Predstavíme sa...

Technické vybavenie štúdia umožňuje kompletné digitálne spracovanie obrazu i zvuku v počítačovej strižni.
Používame kvalitné  FULL HD SONY a HDV CANON kamery a reflektory, ktoré umožňujú kvalitné osvetlenie celého podujatia. Zvuk je zachytený na profi mikrofón RODE NTG2

Všetkým, ktorí hľadajú kameramana na svadbu, stužkové slávnosti, prvé sv. prijímania, plesy a iné rodinné oslavy ponúkame kameramana s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorý ovláda svoju profesiu.
Vaša svadba je jedinečná udalosť, na ktorej sa stretne a zabáva celá rodina, príbuzní a priatelia aj z veľkých vzdialeností, ktorých nestretnete často aj dlhé roky alebo niektorých už možno vôbec. Preto zverte záznam tejto udalosti do rúk profesionálov, aby neopakovateľné momenty vašej svadby zostali uchované v najvyššej kvalite a boli pútavou a zábavnou spomienkou aj pre vaše deti.

Čaká Vás prvý deň Vášho spoločného života. Deň plný emócií, očakávania, radosti a možno aj stresu. Budeme radi, ak budeme môcť tento výnimočný deň prežiť s Vami a zachytiť všetky krásne okamihy do Vášho svadobného videa. Svadobné video je krásnou spomienkou na tento extra deň.Svadba je veľká životná udalosť najmä pre nevestu. Úlohou kameramana je zachytiť krásu ženy, veď v tento deň je možno najkrajšia vo svojom živote. Veď každá žena sníva o svojej svadbe už od detstva. Svadobný film zachytí emócie a vyrozpráva príbeh svadobného dňa.

Ďalej ponúkame kvalitné a jedinečné spracovanie videoklipov pre hudobné skupiny.

Naša práca bude zábava aj pre vás